Connect with us

Merhaba, bugün ne arıyoruz?

Mobil

Apple, uzun bir aradan sonra CES'e geri dönecek

“Apple uzun bir aradan sonra gizlilik hakkında konuşmak için CES’e geri dönecek”

Tüketici Elektroniği Şovu (CES) her yıl ocak ayında Las Vegas, Nevada’da Consumer Electronics Association tarafından düzenlenen tüketici elektroniği fuarı.

CES, önümüzdeki ay bir kez daha Las Vegas’ta olacak. Apple onlarca yıl, bu şovu atladı. Uzun bir aradan sonra ise Apple, CES’e geri dönecek. Ancak orada yeni ürünlerle yer almasını beklemeyin. Şirket yöneticilerinden biri, gizlilik konuşması için gizlilik toplantılarının birinde 7 Ocak’ta konuşma yapacak.

Apple’ın kıdemli gizlilik müdürü Jane Horvath, 7 Ocak’taki “Genel Gizlilik Görevlisi Yuvarlak Masa Toplantısı” ile konuşacak. Böylece, Apple, uzun bir aradan sonra gizlilikten bahsetmek için şovdaki bir gizlilik toplantısında konuşarak CES’te yer almış olacak.

CES tarihsel olarak endüstrinin bir sonraki büyük şeyini ortaya koyduğu bir yer olmuştur. En azından kıyafetlerinizi katlamak için bir robot ya da poster gibi dönen ve yuvarlanan bir televizyon gibi hoş fikirler sunan bir yer oldu.  

Apple’ın dünyanın en büyük teknoloji fuarı olan CES’e katılma hamlesi, telefon satışlarını yavaşlatan, yeni nesil 5G kablosuz ve görünüşte bitmeyen gizlilik skandallarına yönelik engebeli bir satış olan sektörle boğuşuyor.

Gösteriye yıllar boyunca çeşitli Apple çalışanları katıldı. Aynı zamanda Apple gösteriler tamamlandıktan hemen sonra bazı duyurularda bulundu. Ayrıca 1992’den bu yana resmi bir katılımcı olmamıştır. Apple’ın oradaki varlığını daha da arttırıp artırmayacağı ise henüz bilinmiyor.

Son Yorumlar

  Advertisement

  Daha fazla...

  Oyun

  LED aydınlatmaya sahip ve yüksekliği ayarlanabilen Thermaltake Level 20 RGB Battlestation Gaming Desk oyuncu masası 1199$ gibi yüksek bir fiyat etiketine sahip. Son dönemde...

  Video

  Hemen izleyebileceğiniz 10 Saklı Netflix Filmi (2019) Sizler için derlediğimiz 10 Saklı Film videomuzda Netflix yapımları 10 başarılı filmi inceledik. 1-Sabit alışkanlıklar diyarı 2-The...

  Bilim

  Penguengiller familyasının en büyük türü olan “İmparator Penguenler”in binlercesi, üzerinde büyüyüp yaşadığı deniz buzunun sert havalarda tahrip olması sonucunda boğuldu. Bu olay, 2016 yılında...

  Bilim

  Voyager 2’nin 1980’lerdeki ziyaretinden bu yana Uranüs ve Neptün’e hiçbir uzay aracı gönderilmedi. NASA’lı bilim insanları artık bu durumu değiştirmenin vaktinin geldiğini söylüyor. Güneş...

  Advertisement