“Önemli olan, daha önce görülmemişi yapmak.” Edelkrone

“Önemli olan, daha önce görülmemişi yapmak.” Edelkrone

“Önemli olan şeyin sadece “iyi” ürün ortaya çıkartmak olmadığını biliyoruz.Önemli olan, daha önce görülmemişi yapmak. Önemli olan, başkaları için çıtayı belirleyen sensin.”

Bu cümleler Edelkrone’un web sitesindeki “hakkımızda” bölümünden. Merkezi Ankara’da bulunan bir şirket Edelkrone.

Şirketten öte yaratıcılığın, azmin, yenilikçiliğin, ilhamın ve hayal gücünün kurumsal olarak vücut bulmuş hali desek abartmış olmayız. Edelkrone sinema sektörü için profesyonel kamera ekipmanları üretiyor ve ürünlerini dünyaya ihraç ediyor. Geçtiğimiz ay ABD’de düzenlenen bir fuara katıldılar. Sürecin en başından itibaren teknolojiyi harmanlayan teknolojinin, gelişmenin, yenilikçiliğin kurum kültüründe bir felsefe halini aldığı günümüzdeki nadir yapılardan biri Edelkrone.

Youtube kanalında ve çeşitli internet mecralarında sinema filmi tadında reklam filmleri mevcut. Hikayeleri technous.net olarak bizim çok ilgimizi çekti. Sizlerle paylaşmak istedik. Hatta “Perspektif” köşemize de ilham kaynağı oldular. Öncüsünün kendileri olduğu bir köşe başlattık. Teknolojiyi sadece ticari hayatın gerekliliği olarak görmeyip onu gelişmenin ve çağın ilerisini arzulamanın yegane gereçlerinden biri olduğunu benimsemiş nice fikirler, düşünceler, girişimleri paylaşma ümidiyle.

Videoyu izlediğinizde ve web sitelerini ziayaret ettiğinizde ne demek istediğimi daha iyi anlayacağınızı düşünüyorum.

 

 

0 Paylaşımlar

Bir cevap yazın