Connect with us

Merhaba, bugün ne arıyoruz?

Teknoloji

Razer Ekmek Kızartma Makinesi gerçek oluyor

Üzerinde Razer logosu yanıp sönen bir ekmek kızartma makinesi hayaliniz varsa yakın gelecekte gerçekleşebilir. Razer Toaster makinesi için çalışmalar başlamış durumda.

Yıllar önce şaka olarak başlayan ancak beklemediği bir ilgiyle karşılaşan Razer Ekmek Kızartma Makinesi projesi gerçek oluyor. Razer patronu Min-Liang Tan hayranlara verdiği sözü tutacağını açıkladı.

Razer Toaster özellikleri

Razer Ekmek Kızartma Makinesi ilk olarak 2013 yılında gündeme geldi. O günlerde henüz çocuk yaşta olan Mark Withers, Give us the Razer Toaster adında bir hayran sayfası kurmuştu. 13 Eylül 2013 tarihinde Razer patronu Min-Liang Tan gönderilerden birisine cevap verdi ve büyük bir mücadelenin fitilini ateşledi.

Tan şakayla karışık verdiği cevapta sayfanın 1 milyon beğeniye ulaşması halinde Razer Ekmek Kızartma Makinesi projesini hayata geçireceğini belirtti. Mark Withers o andan itibaren yıllar boyunca çeşitli kampanya ve promosyonlarla sayfasının tanınması için mücadele verdi.

Withers ünlü patronu etkilemiş olacak ki 2016 yılında 1 Nisan şakası olarak Project Breadwinner adında bir kızartma makinesi tanıtmıştı. Son olarak Give us the Razer Toastersayfası Project Breadwinner şakasını 12 kişinin dövme olarak koluna yaptırmasını sağladı. Min-Liang Tan da devreye girerek her dövmeyi 100 bin beğeni olarak kabul ettiğini belirtti ve toplam beğeni 1 milyonu geçmiş oldu.

Min-Liang Tan hayran sayfasına yaptığı açıklamada Razer marka bir kızartma makinesi için tasarımcı ve mühendislerden oluşan bir ekibin çalışmaya başladığını duyurdu. Elbette Razer oyuncu donanımlarına ağırlık veren bir firma olduğu için kızartma makinesinin piyasaya çıkması birkaç yılı bulacak.

Kaynak: Donanımhabercom

Son Yorumlar

  Advertisement

  Daha fazla...

  Oyun

  LED aydınlatmaya sahip ve yüksekliği ayarlanabilen Thermaltake Level 20 RGB Battlestation Gaming Desk oyuncu masası 1199$ gibi yüksek bir fiyat etiketine sahip. Son dönemde...

  Video

  Hemen izleyebileceğiniz 10 Saklı Netflix Filmi (2019) Sizler için derlediğimiz 10 Saklı Film videomuzda Netflix yapımları 10 başarılı filmi inceledik. 1-Sabit alışkanlıklar diyarı 2-The...

  Bilim

  Penguengiller familyasının en büyük türü olan “İmparator Penguenler”in binlercesi, üzerinde büyüyüp yaşadığı deniz buzunun sert havalarda tahrip olması sonucunda boğuldu. Bu olay, 2016 yılında...

  Bilim

  “Bir yıldızın ölümünün ardından ortaya çıkan manzaraya, yani Tycho süpernova’nın doğal kalıntılarına, NASA’nın Chandra gözlemevi, yeni bir bakış attı” Bir süpernova (enerjisi biten Büyük...

  Advertisement