Connect with us

Merhaba, bugün ne arıyoruz?

Mobil

Samsung'un katlanabilir telefonlarının bir milyonu satıldı

“Samsung yöneticisi, bir konferansta telefon gönderimleri hakkında yaptığı konuşmada Samsung’un katlanabilir telefonlarının bir milyonunun satıldığını söyledi”

Samsung Electronics yönetim kurulu başkanı Young Sohn, geçtiğimiz günlerde bir açıklama yaptı. Berlin’deki Tech Crunch Disrupt konferansında yaptığı açıklamaya göre, piyasada 1 milyon kadar Samsung Galaxy Fold akıllı telefon bulunuyor olabilir.

Konferanstaki bu açıklama, Samsung yöneticisinin telefon gönderimleri hakkındaki konuşmalarını içermektedir. Burada aynı zamanda, Samsung’un katlanabilir telefonlarının bir milyonunun satıldığı ifade edildi.

Young Sohn, “Bu ürünü 2.000 $ ‘da kullanmak isteyen bir milyon insan var” dedi. Ancak Samsung, ek yorum taleplerine karşılık vermemiştir.

Katlanabilir telefon, 7.3 inçlik ekranı yarıya indirmenizi sağlar. Bununla beraber, ekranın arızalanmasıyla ilgili birtakım sorunlar yaşanmıştır. Bundan 3 ay sonra, Eylül ayında ise ABD’de tüketicilere yöneldi. Bu durum, bazı çevrelerde katlanabilir telefonlar için umut verici bir plan olarak nitelendirildi. Bununla beraber telefonun yine de çok pahalı ve kırılgan olduğu ifade ediliyor.

Bu yıl, katlanabilir telefonların ortaya çıktığını, onaylandığını ya da gerçekten yeni tasarımlarla gitmek için premium fiyatlarla piyasaya sürüldüğünü gördük.

Samsung Galaxy Fold ile birlikte 9 Ocak’ta satılacak Motorola Razr, şu anda sadece Çin’de mevcut olan Huawei Mate X ve Royole Flexpai bunlardan bazıları.

Son Yorumlar

  Advertisement

  Daha fazla...

  Oyun

  LED aydınlatmaya sahip ve yüksekliği ayarlanabilen Thermaltake Level 20 RGB Battlestation Gaming Desk oyuncu masası 1199$ gibi yüksek bir fiyat etiketine sahip. Son dönemde...

  Video

  Hemen izleyebileceğiniz 10 Saklı Netflix Filmi (2019) Sizler için derlediğimiz 10 Saklı Film videomuzda Netflix yapımları 10 başarılı filmi inceledik. 1-Sabit alışkanlıklar diyarı 2-The...

  Bilim

  Penguengiller familyasının en büyük türü olan “İmparator Penguenler”in binlercesi, üzerinde büyüyüp yaşadığı deniz buzunun sert havalarda tahrip olması sonucunda boğuldu. Bu olay, 2016 yılında...

  Bilim

  Voyager 2’nin 1980’lerdeki ziyaretinden bu yana Uranüs ve Neptün’e hiçbir uzay aracı gönderilmedi. NASA’lı bilim insanları artık bu durumu değiştirmenin vaktinin geldiğini söylüyor. Güneş...

  Advertisement