Connect with us

Merhaba, bugün ne arıyoruz?

Mobil

Samsung'un katlanabilir telefonu: Galaxy Bloom

“Samsung’un yeni katlanabilir telefonunun adı Galaxy Bloom olarak belirlendi”

Geçtiğimiz yıl, katlanabilir telefonların ortaya çıktığını, onaylandığını ya da gerçekten yeni tasarımlarla gitmek için premium fiyatlarla piyasaya sürüldüğünü gördük. Samsung Galaxy Fold ile birlikte Motorola Razr, şu anda sadece Çin’de mevcut olan Huawei Mate X ve Royole Flexpai bunlardan bazıları.

Samsung, bu yılın başlarında satışa sunulan türünün ilk örneği olan Galaxy Fold’u piyasaya süren katlanabilir telefonlarda bir yenilikçidir. Samsung, 1000 doların altında bir maliyete sahip olduğu söylenen ikinci bir katlanabilir telefon çıkararak, katlanabilir telefon seçenekleri portföyü (örneğin, kapaklı bir stil ve bir kitap gibi açılan) farklı fiyatlarla bir portföy oluşturarak ortaya çıkan segmente liderlik edecek şekilde konumlandırıldı.

Samsung’un 11 Şubat’ta San Francisco’daki Unpacked etkinliğinde ikinci katlanabilir telefonunu ortaya çıkaracağına inanılıyor. Samsung’un halefini genellikle Galaxy S11 olarak adlandırılan Galaxy S10’a da sunması bekleniyor. Ancak söylentiler cihazın Galaxy S20 olarak adlandırılacağını söylüyor.

Ayrıca Samsung burada, uzun zamandır geliştirme aşamasında olan katlanabilir telefonunun tamamen kullanılabilir halini de tanıtacak.

Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra adı verilen ek modeller ile Galaxy S20 ailesiyle birlikte tanıtılacak olan Samsung’un yeni katlanabilir telefonunun adı Galaxy Bloom olarak belirlendi. Daha önce, katlanabilir akıllı telefonun Galaxy Fold 2 adını taşıyacağına dair tahminler vardı. Ancak şirket, cihaz için Glaxy Bloom adını seçti.

Katlanabilir telefon, 7.3 inçlik ekranı yarıya indirmenizi sağlıyor. Ayrıca cihazın yeni Motorola Razr gibi dikey olarak katlanacağı söyleniyor.

Son Yorumlar

  Advertisement

  Daha fazla...

  Oyun

  LED aydınlatmaya sahip ve yüksekliği ayarlanabilen Thermaltake Level 20 RGB Battlestation Gaming Desk oyuncu masası 1199$ gibi yüksek bir fiyat etiketine sahip. Son dönemde...

  Video

  Hemen izleyebileceğiniz 10 Saklı Netflix Filmi (2019) Sizler için derlediğimiz 10 Saklı Film videomuzda Netflix yapımları 10 başarılı filmi inceledik. 1-Sabit alışkanlıklar diyarı 2-The...

  Bilim

  Penguengiller familyasının en büyük türü olan “İmparator Penguenler”in binlercesi, üzerinde büyüyüp yaşadığı deniz buzunun sert havalarda tahrip olması sonucunda boğuldu. Bu olay, 2016 yılında...

  Bilim

  “Bir yıldızın ölümünün ardından ortaya çıkan manzaraya, yani Tycho süpernova’nın doğal kalıntılarına, NASA’nın Chandra gözlemevi, yeni bir bakış attı” Bir süpernova (enerjisi biten Büyük...

  Advertisement