Connect with us

Merhaba, bugün ne arıyoruz?

technous.net

Mobil

Samsung'un katlanabilir telefonu: Galaxy Bloom

“Samsung’un yeni katlanabilir telefonunun adı Galaxy Bloom olarak belirlendi”

Geçtiğimiz yıl, katlanabilir telefonların ortaya çıktığını, onaylandığını ya da gerçekten yeni tasarımlarla gitmek için premium fiyatlarla piyasaya sürüldüğünü gördük. Samsung Galaxy Fold ile birlikte Motorola Razr, şu anda sadece Çin’de mevcut olan Huawei Mate X ve Royole Flexpai bunlardan bazıları.

Samsung, bu yılın başlarında satışa sunulan türünün ilk örneği olan Galaxy Fold’u piyasaya süren katlanabilir telefonlarda bir yenilikçidir. Samsung, 1000 doların altında bir maliyete sahip olduğu söylenen ikinci bir katlanabilir telefon çıkararak, katlanabilir telefon seçenekleri portföyü (örneğin, kapaklı bir stil ve bir kitap gibi açılan) farklı fiyatlarla bir portföy oluşturarak ortaya çıkan segmente liderlik edecek şekilde konumlandırıldı.

Samsung’un 11 Şubat’ta San Francisco’daki Unpacked etkinliğinde ikinci katlanabilir telefonunu ortaya çıkaracağına inanılıyor. Samsung’un halefini genellikle Galaxy S11 olarak adlandırılan Galaxy S10’a da sunması bekleniyor. Ancak söylentiler cihazın Galaxy S20 olarak adlandırılacağını söylüyor.

Ayrıca Samsung burada, uzun zamandır geliştirme aşamasında olan katlanabilir telefonunun tamamen kullanılabilir halini de tanıtacak.

Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra adı verilen ek modeller ile Galaxy S20 ailesiyle birlikte tanıtılacak olan Samsung’un yeni katlanabilir telefonunun adı Galaxy Bloom olarak belirlendi. Daha önce, katlanabilir akıllı telefonun Galaxy Fold 2 adını taşıyacağına dair tahminler vardı. Ancak şirket, cihaz için Glaxy Bloom adını seçti.

Katlanabilir telefon, 7.3 inçlik ekranı yarıya indirmenizi sağlıyor. Ayrıca cihazın yeni Motorola Razr gibi dikey olarak katlanacağı söyleniyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Son Yorumlar

  Ev Ödevi Temalı Apple Reklamı

  Advertisement

  Daha fazla...

  Bilim

  “NASA’nın Voyager 2 probu güneş sisteminin kenarında aksaklık yaşıyor. Bu, zor bir durum. Ancak NASA, probun yakında bilim operasyonlarına devam etmesini umuyor” Voyager 2,...

  Güvenlik

  “Avrupa, güvenlik yönergeleriyle Huawei’ye 5G için izin veriyor. Ancak AB ülkeleri 5G tedarikçilerinin çeşitliliğini korumalı ve çekirdek ağlara erişimi sınırlamalıdır” İngiltere‘nin Huawei’yi 5G için...

  Bilim

  “NASA, Dünya’yı uzayda küçük bir leke olarak gösteren Voyager 1’in 1990 yılına ait olan “Soluk Mavi Nokta” görüntüsüne yeni bir bakış attı” Evren, çok...

  Güvenlik

  “Apple, koronavirüs nedeniyle Çin’de geçici olarak iki mağazayı kapatmıştı. Koronavirüsün dünyayı sarsmasının ardından endişe duyduğu için üçüncü mağazasını da kapattı” Koronavirüs, kuşlar ve memelilerde...

  Advertisement