Connect with us

Merhaba, bugün ne arıyoruz?

Mobil

ShiftCam kılıfı ile daha fazla lens

“ShiftCam kılıfı iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max’e daha da fazla lens ekliyor”

2017 yılında oluşturulan ShiftCam, iPhone 7’den bu yana iPhone’lar için çoklu lens kılıflarını piyasaya sürüyor. Bununla birlikte, şirket CES 2020‘de iPhone 11, 11 Pro ve 11 Pro Max için yeni kılıflar sergiliyor. Şimdilerde ShiftCam kılıfı iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max’e daha da fazla lens ekliyor.

İPhone 11‘in iki arka kamerası ve 11 Pro‘nun üç sensörü, telefonunuzdan fotoğraf ve video çekmenin birçok yeni yolunu sunuyor. Bununla birlikte, daha fazla açıya ihtiyaç duymanız durumunda, yeni bir şey bu boşluğu doldurmayı umuyor.

Kılıfın merceği, iPhone’un ana kamera uygulamasında olduğu gibi fotoğraf ve video çekmenizi sağlayan geleneksel iPhone sensörlerinin üzerine oturduğundan özel bir uygulamaya gerek yoktur. Kullanmak istediğiniz lensi kaydırın, ilgili moda geçin ve çekim yapın.

Kılıf ise, Pro’daki mevcut kameralardan bazılarını güçlendiriyor. Örneğin 2x telefotoyu 4x telefoto yapmak ve ultra geniş atıcıyı dairesel bir polarize lensle güçlendirmek gibi. Ayrıca 20x makro, 10x makro ve 180 derece balıkgözü dahildir.

İPhone 11 için 3’ü 1 arada seçenek mevcut. Ana ve ultra geniş lensleri ek dairesel polarize lens, 10x makro ve 180 derece balıkgözü ile güçlendirir. Her ikisi de mat siyah veya açık, mat şeffaf renkte bulunuyor.

Daha fazla genişleme arayanlar ise 230 derecelik tam çerçeve balıkgözü ve 12 mm ultra geniş açılı asferik lens gibi altı ek Pro lensten birini ekleyebilir.

Şirket ayrıca lens sisteminin ötesinde, ilerleyen zamanlarda satışa sunulacak şarj bataryası planlıyor. Bu durumda, portre veya manzara modunda kayıt yaparken sabitleme eklemenin yanı sıra hızlı kablosuz şarj ile telefonunuzu yenilemenize izin verir.

Son Yorumlar

  Advertisement

  Daha fazla...

  Oyun

  LED aydınlatmaya sahip ve yüksekliği ayarlanabilen Thermaltake Level 20 RGB Battlestation Gaming Desk oyuncu masası 1199$ gibi yüksek bir fiyat etiketine sahip. Son dönemde...

  Video

  Hemen izleyebileceğiniz 10 Saklı Netflix Filmi (2019) Sizler için derlediğimiz 10 Saklı Film videomuzda Netflix yapımları 10 başarılı filmi inceledik. 1-Sabit alışkanlıklar diyarı 2-The...

  Bilim

  Penguengiller familyasının en büyük türü olan “İmparator Penguenler”in binlercesi, üzerinde büyüyüp yaşadığı deniz buzunun sert havalarda tahrip olması sonucunda boğuldu. Bu olay, 2016 yılında...

  Video

  Kasım’da yayınlanacak olan filmin ilk fragmanı yayınlandı. Geçtiğimiz yıl yayınlanan Ready Player One’ın ardından birbiri ardında büyük oyun yapımlarının sinema filminin yapılmaya başladığı açıklandı. Detective Pikachu ile başlayan...

  Advertisement