Connect with us

Merhaba, bugün ne arıyoruz?

technous.net

Mobil

ShiftCam kılıfı ile daha fazla lens

“ShiftCam kılıfı iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max’e daha da fazla lens ekliyor”

2017 yılında oluşturulan ShiftCam, iPhone 7’den bu yana iPhone’lar için çoklu lens kılıflarını piyasaya sürüyor. Bununla birlikte, şirket CES 2020‘de iPhone 11, 11 Pro ve 11 Pro Max için yeni kılıflar sergiliyor. Şimdilerde ShiftCam kılıfı iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max’e daha da fazla lens ekliyor.

İPhone 11‘in iki arka kamerası ve 11 Pro‘nun üç sensörü, telefonunuzdan fotoğraf ve video çekmenin birçok yeni yolunu sunuyor. Bununla birlikte, daha fazla açıya ihtiyaç duymanız durumunda, yeni bir şey bu boşluğu doldurmayı umuyor.

Kılıfın merceği, iPhone’un ana kamera uygulamasında olduğu gibi fotoğraf ve video çekmenizi sağlayan geleneksel iPhone sensörlerinin üzerine oturduğundan özel bir uygulamaya gerek yoktur. Kullanmak istediğiniz lensi kaydırın, ilgili moda geçin ve çekim yapın.

Kılıf ise, Pro’daki mevcut kameralardan bazılarını güçlendiriyor. Örneğin 2x telefotoyu 4x telefoto yapmak ve ultra geniş atıcıyı dairesel bir polarize lensle güçlendirmek gibi. Ayrıca 20x makro, 10x makro ve 180 derece balıkgözü dahildir.

İPhone 11 için 3’ü 1 arada seçenek mevcut. Ana ve ultra geniş lensleri ek dairesel polarize lens, 10x makro ve 180 derece balıkgözü ile güçlendirir. Her ikisi de mat siyah veya açık, mat şeffaf renkte bulunuyor.

Daha fazla genişleme arayanlar ise 230 derecelik tam çerçeve balıkgözü ve 12 mm ultra geniş açılı asferik lens gibi altı ek Pro lensten birini ekleyebilir.

Şirket ayrıca lens sisteminin ötesinde, ilerleyen zamanlarda satışa sunulacak şarj bataryası planlıyor. Bu durumda, portre veya manzara modunda kayıt yaparken sabitleme eklemenin yanı sıra hızlı kablosuz şarj ile telefonunuzu yenilemenize izin verir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Son Yorumlar

  Ev Ödevi Temalı Apple Reklamı

  Advertisement

  Daha fazla...

  Bilim

  “NASA’nın Voyager 2 probu güneş sisteminin kenarında aksaklık yaşıyor. Bu, zor bir durum. Ancak NASA, probun yakında bilim operasyonlarına devam etmesini umuyor” Voyager 2,...

  Güvenlik

  “Avrupa, güvenlik yönergeleriyle Huawei’ye 5G için izin veriyor. Ancak AB ülkeleri 5G tedarikçilerinin çeşitliliğini korumalı ve çekirdek ağlara erişimi sınırlamalıdır” İngiltere‘nin Huawei’yi 5G için...

  Bilim

  “NASA, Dünya’yı uzayda küçük bir leke olarak gösteren Voyager 1’in 1990 yılına ait olan “Soluk Mavi Nokta” görüntüsüne yeni bir bakış attı” Evren, çok...

  Teknoloji

  Aslen İzmir’li olan iki genç girişimci, başta otomotiv ve akıllı şehir sektörleri olmak üzere reklam sektörünü de baştan yaratacak girişimlere imza atıyor. Henüz kurulalı...

  Advertisement