Youtube’un Rakibi Instagram IGTV Kullanımda

Youtube’un Rakibi Instagram IGTV Kullanımda

Youtube’un Rakibi Instagram IGTV Kullanımda.. Instagram kullanıcılarının daha uzun videolar barındıran YouTube benzeri kanallar oluşturmaları için yeni bir yol olan IGTV’yi resmen başlattı. Dikey konumda Normal TV gibi çalışmayı ve 1 saate kadar video yayın süresi tanımaktadır

 

 

Ancak IGTV kanalları hepimizin bildiği ve sevdiğimiz Instagram uygulaması içinde bulunsa da, şirket iOS ve Android için yeni ve daha uzun videolar barındıracak özel uygulamalar da yarattı. YouTube’un tersine, tüm videolar dikey konumunda çekim yapılmaktadır. Ve IGTV uygulamasındaki videolar, siz başlattığınızda hemen oynatılmaya başlar.

Instagram’da takip ettiğiniz kişilerden ve ilgilerinize göre beğenebileceğiniz diğer kişilerden içerik izlemeyi başlatmak için aramak zorunda değilsiniz. Daha fazlasını keşfetmek için hızlıca kaydırabilirsiniz – “Senin için”, “Takip Et”, “Popüler” ve “Seyretme” Arasında geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca, arkadaşlarınızı da beğenebilir, yorumlayabilir ve arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Uygulamayı App Store ve Google Play’de indirmek veya Güncelleme yaparak kullanabilirsiniz.

0 Paylaşımlar

Bir cevap yazın